Platební metody

V tuto chvíli můžeš zaplatit dvěma způsoby:

 1. Bezhotovostně převodem na bankovní účet

Celkovou částku objednávky pošli na bankovní účet č. 2201389613/2010. Nakoupené kousky ti udělají radost již dva až tři dny od připsání platby na náš účet. V případě osobního odběru je platba předem na účet nutná, peníze v hotovosti může přijímat pouze kurýr. 

Pokud chceš platit převodem, ale nemůžeš se svého nového kousku dočkat, pošli nám na email potvrzení o bankovním převodu. Odešleme jej ihned.

2. Dobírkou

Pokud preferuješ platbu hotově, zvol u dopravy možnost "Doprava kurýrem s dobírkou". Zaplatíš kurýrovi při doručení zásilky a nemusíš se o nic víc starat.

Doručení

Momentálně doručujeme po České republice a na Slovensko, níže uvedenými způsoby.

1. Kurýr GLS

Nejpohodlnější způsob, jak se brzy shledat se svým WNB kouskem! Kurýr vyzvedne zásilku v našem skladu a už za dva dny ji můžeš mít doma. Za kurýrní službu se platí 109 Kč při platbě předem na účet nebo 139 Kč při platbě na dobírku. 

2. Osobní odběr Praha a Litoměřice

Nabízíme i oblíbený osobní odběr, a to hned ve dvou lokalitách. Abys mohl(a) využít osobního odběru, je potřeba zaplatit předem na účet (viz platba převodem). Sídlíme na adresách 

a) Petřínská 489/5, 150 00 Praha, pár kroků od zastávky Švandovo divadlo.

b) Mrázova 19, 412 01 Litoměřice.

Zásilky je možné vyzvedávat pouze po INDIVIDUÁLNÍ DOMLUVĚ. Až Ti přijde potvrzení, že tvá materiální radost je připravená k vyzvednutí, domluvíme se, kdy si pro ni přijdeš.

3. Doručení na Slovensko

Rozhodly jsme se dělat radost i našim milým sousedům, a proto v současné době doručujeme i na Slovensko. Zásilky posíláme kurýrem GLS a za doručení se platí 159 Kč. V případě dopravy na Slovensko je momentálně možné platit předem převodem na bankovní účet.